Klub Aktywnych Dzieciaków zakończył sezon w Obierwi. Oliwia Żebrowska i Łukasz Całka najlepsi w wieloboju (zdjęcia)

1 godzina temu
Klub Aktywnych Dzieciaków podsumował sezon sportowy w Obierwi, a tytuły mistrza i mistrzyni wieloboju zdobyli Oliwia Żebrowska i Łukasz Całka. W uroczystości uczestniczyli przedstawiciele lokalnych władz oraz trenerzy, a każdy uczestnik otrzymał medal.
Idź do oryginalnego materiału