Niemiecki SC Magdeburg, norweski Kolstad Håndball oraz szwajcarski HC Kriens-Luzern będą rywalami piłkarzy ręcznych Industrii Kielce w nowym sezonie Ligi Mistrzów w grupie F.
Wicemistrz Polski – ORLEN Wisła Płock, znalazł się w Grupie B, a jej rywalami będą HBC Nantes, MT Melsungen oraz HC Vardar 1961.
Losowanie odbyło się w piątek (26 czerwca) w siedzibie EHF w Wiedniu.
Pierwsza kolejka rozegrana zostanie 9 i 10 września.



1 godzina temu



![Orzeł Tereszpol świętuje 70-lecie. Turnieje, nagrody i zabawa na stadionie [PROGRAM]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/xga-4x3-orzel-tereszpol-swietuje-70-lecie-turnieje-nagrody-i-zabawa-na-stadionie-program-1782468658.jpg)


![Granica Lubycza Królewska świętuje 50-lecie. W sobotę wielki jubileusz! [PROGRAM]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/xga-4x3-granica-lubycza-krolewska-swietuje-50-lecie-w-sobote-wielki-jubileusz-program-1782468459.jpg)









