Knorr-Bremse rekrutuje w Rzeszowie na kilka stanowisk pracy

carpatiabiznes.pl 2 godzin temu
Zdjęcie: knorr bremse rzeszów

Rzeszów/Praca. Knorr-Bremse jest globalnym liderem w produkcji systemów hamulcowych oraz dodatkowych podsystemów dla pojazdów szynowych i użytkowych.

Firma w tej chwili zatrudnia 30 000 pracowników na całym świecie.

Oferty pracy (Knorr-Bremse/Rzeszów)

Technik Utrzymania Ruchu

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zadań związanych z aspektami bezpieczeństwa i prewencji, w tym: contingency plan dla maszyn i inne w tym zakresie,
  • Utrzymanie w ciągłej sprawności wszystkich urządzeń i systemów związanych z funkcjonowania parku maszynowego,
  • Weryfikacja dokumentacji pod względem formalnym i technicznym,
  • Wsparcie TPM I stopnia w zakresie maszyn, narzędzi i urządzeń,
  • Inicjowanie i nadzorowanie wsparcia TPM III stopnia dla maszyn, narzędzi i urządzeń,
  • Usługi dla produkcji z małymi modyfikacjami maszyn, narzędzi i urządzeń,
  • Odpowiedzialność za dokumentację maszyn, narzędzi i urządzeń,
  • Koordynowanie, kontrolowanie, nadzorowanie i akceptacja prac związanych z maszynami, narzędziami i urządzeniami w zakresie jego bieżącego utrzymania i wyposażenia,
  • Udział w tworzeniu i ciągłym ulepszaniu procesów, instrukcji obsługi i procedur w zakresie utrzymania maszyn, narzędzi i urządzeń,
  • Tworzenie i rozwój procesu i instrukcji TPM (Total Production Maintenance), szkolenie operatorów odpowiedzialnych za wykonywanie TPM,

Wymagania

  • Doświadczenie w dziale utrzymania ruchu na stanowisku elektromechanik lub pokrewnym;
  • Znajomość systemu TIA Portal – sterowniki Siemens S7-1200 / 1500;
  • Umiejętność czytania dokumentacji, rysunków technicznych, schematów elektrycznych i pneumatycznych;
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami ręcznymi, elektronarzędziami i urządzeniami pomiarowymi;
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości i przestrzeniach zamkniętych;

Oferta

  • szkolenie od pierwszego dnia pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu,
  • pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie na życie, świadczenie urlopowe, dopłata do posiłków pracowniczych),
  • dodatkowe premie i nagrody,

Serwisant

  • realizacja serwisu urządzeń (montaż, demontaż układów hamulcowych hydraulicznych do pojazdów szynowych),
  • diagnostyka urządzeń,
  • demontaż, montaż i testy realizowane zgodnie z dokumentacją,
  • sporządzanie dokumentacji (protokołów serwisowych) z przebiegu realizowanej pracy, zużytych części i materiałów.

Wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe techniczne, preferowane: mechaniczne, elektryczne,
  • doświadczenie w produkcji lub serwisie urządzeń technicznych,
  • znajomość systemów hydraulicznych i/lub pneumatycznych,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego.

Oferta

  • stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie,
  • szerokie możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego,
  • pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie na życie, świadczenie urlopowe),
  • dodatkowe premie i nagrody.

Pracownik ds. Przepływu Materiałów

  • Zarządzanie przepływem materiałów na różnych etapach produkcji,
  • Kontrola dostaw pod względem ilościowym oraz ocena ich stanu technicznego,
  • Organizacja i dystrybucja materiału na stanowiska pracy,
  • Współpraca z magazynem i zapewnienie sprawnego przepływu towarów.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Uprawnienia UDT WJO II,
  • Umiejętność obsługi wózków widłowych transportowych i podnoszących
  • Bardzo dobra znajomość podstawowych procesów magazynowych,
  • Znajomość dokumentacji magazynowej i wysyłkowej,
  • Zdyscyplinowanie i sumienność.

Oferta

  • stabilną i długoterminową współpracę – będziesz zatrudniony/a bezpośrednio u nas w firmie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, „wczasy pod gruszą”),

Szczegóły dotyczące poszczególnych ofert pracy można znaleźć na stronie pracuj.pl (wpisz „Knorr-Bremse ”). Tam też możesz aplikować na konkretne stanowisko.

Idź do oryginalnego materiału