Kolejny nowy kierunek z lotniska w Łodzi. Pierwszy samolot odleci w środę

1 godzina temu

Czartery z Łodzi latają od kwietnia

Sezon czarterowy na lotnisku w Łodzi rozpoczął się pod koniec kwietnia od lotów do Turcji. W kolejnych tygodniach do siatki połączeń dołączyły Grecja i Albania.

Na początku czerwca pojawiła się jedna z tegorocznych nowości - Monastyr w Tunezji. Połączenie będzie dostępne do października. Od połowy czerwca podróżni mogą także latać do Bułgarii.

Teraz przyszedł czas na kolejne premiery. We wtorek z Łodzi wystartują pierwsze w tym sezonie loty do Marsa Alam w Egipcie. Dzień później zainaugurowane zostanie nowe połączenie na Majorkę.

Majorka wśród nowości

Pierwszy samolot na hiszpańską wyspę odleci w środę 24 czerwca. Loty będą realizowane raz w tygodniu - w każdą środę - do połowy września.

"We wtorek ok. godz. 15 Lotniskowa Straż Pożarna powita salutem wodnym pierwszy samolot, który będzie woził klientów biura Coral Travel Polska do Marsa Alam w Egipcie. Natomiast w środę ok. godz. 8:15 kolejny salut – tym razem na powitanie samolotu, który zabierze pierwszych turystów na hiszpańską wyspę Majorkę. Majorka to nowość w ofercie łódzkiego lotniska. Wspólnie z biurami podróży TUI oraz Rainbow, lotnisko przygotowało specjalne atrakcje dla pasażerów lecących w tym kierunku"

- czytamy w komunikacie prasowym.

Czartery z Łodzi organizują największe biura podróży, m.in. Coral Travel, TUI, Grecos, Rainbow, Itaka i Join UP. W ramach takiej oferty pasażer kupuje cały pakiet wakacyjny obejmujący przelot i pobyt. Oferty są dostępne w biurach podróży w Łodzi i regionie.

https://tulodz.pl/lodz-po-godzinach/nowy-kierunek-z-lotniska-w-lodzi-startuje-juz-teraz-pierwszy-samolot-odleci-w-czwartek/q7xGKUm8ZW5qf8hxKn8h
Idź do oryginalnego materiału