Koncertem Wakacyjnym Społeczna Publiczna Szkoła Muzyczna podsumował szkolny rok pracy. Wystąpili bardzo mali artyści, jak też zespoły muzyczne. Po zakończeniu koncertu czas na wspólne chwile przy grillowym poczęstunku. Koncert prowadziła Dyrektor Szkoły honorowy profesor oświaty Halina Waszkiewicz-Rosiek.












