Brzeźnica ogłosiła konkurs na dwa wakujące stanowiska w urzędzie. Do zespołu specjalistów poszukiwana jest osoba, która pokieruje Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej oraz chętny do pracy w księgowości i obsługi kasowej.
To ostatni czas na złożenie aplikacji. – Mamy w tej chwili dwa wolne etaty, które chcemy w miarę gwałtownie obsadzić. Dotychczasowa szefowa ośrodka już z nami nie pracuje. Drugi wakat spowodowany był przejściem pracownika na emeryturę. Zachęcamy do składania dokumentów – mówi wójt Artur Romejko:
Szczegóły dotyczące ofert oraz wymagania, które należy spełnić zamieszczone są w Biuletynie Informacji Publicznej na gminnej stronie internetowej.

3 tygodni temu


![[FOTO] "Tradycja walki" przy bibliotece. Były zawody i walki pokazowe na ringu](https://img.czecho.pl/2026/06/praktyki_sztuki_walki_cz_3_pojedynki_pokazowe_df43.jpg)
![Dom Wczasów Dziecięcych w Piwnicznej-Zdroju [13.06.2026]](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2026/06/piwniczna_dom_wczasow_dzieciecych003.jpg)


![Rekonstrukcja szturmu na ruiny zamku [zdjęcia]](https://tarnow.ikc.pl/wp-content/uploads/2026/06/bitwa-o-tarnow-fot.-artur-gawle0048.jpg)






