W „Konsolomanii” wracamy do Kolonii. Kultowego miejsca dla fanów gry „Gothic”. Dziś podzielimy się wrażeniami po kilkudziesięciu godzinach z tą grą, która doczekała się nowej wersji. O plusach i minusach „Gothic 1 Remake” powiedzą Piotr Kuśnierz i Krzysztof Filmanowicz. Za udostępnenie kodów recenzenckich dziękujemy PLAION.

1 godzina temu


![Biała Podlaska. Odeszli do wieczności [28-06-2026]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/xga-4x3-biala-podlaska-odeszli-do-wiecznosci-28-06-2026-1782638613.jpg)









