Podopieczne trenera Michał Piotrowski potwierdziły wysoką formę w środowych spotkaniach, odnosząc dwa pewne zwycięstwa nad mistrzyniami województw wielkopolskiego i podkarpackiego.
Wyniki spotkań:
SP4 Łomża – PSP3 Stalowa Wola 67:21
SP4 Łomża – SP 4 Rawicz 45:30
Awans do strefy medalowej to efekt konsekwentnej pracy całego zespołu oraz systematycznego przygotowania do turnieju. Drużyna z Łomży od początku zawodów prezentuje dojrzałą, dobrze zorganizowaną koszykówkę, skutecznie rywalizując z najlepszymi szkolnymi ekipami w Polsce.
- Dziewczyny zagrały bardzo konsekwentnie i z dużą odpowiedzialnością taktyczną. Widać, iż ta drużyna potrafi realizować założenia i nie pęka pod presją - podkreślił trener Michał Piotrowski po środowych meczach.
Już jutro o godzinie 8:00 zespół z Łomży stanie przed kolejnym wyzwaniem. W półfinale rywalkami będą koszykarki z Gorzowa Wielkopolskiego, a stawką















