Koszykarki z "Czwórki" w najlepszej czwórce Polski!

mylomza.pl 5 dni temu
Ogromny sukces odniosły uczennice Szkoły Podstawowej nr 4 w Łomży podczas Ogólnopolskiego Finału Igrzysk Młodzieży Szkolnej w koszykówce dziewcząt. Zespół wywalczył awans do półfinału mistrzostw Polski, meldując się tym samym w gronie czterech najlepszych drużyn w kraju.

Podopieczne trenera Michał Piotrowski potwierdziły wysoką formę w środowych spotkaniach, odnosząc dwa pewne zwycięstwa nad mistrzyniami województw wielkopolskiego i podkarpackiego.

Wyniki spotkań:
SP4 Łomża – PSP3 Stalowa Wola 67:21
SP4 Łomża – SP 4 Rawicz 45:30

Awans do strefy medalowej to efekt konsekwentnej pracy całego zespołu oraz systematycznego przygotowania do turnieju. Drużyna z Łomży od początku zawodów prezentuje dojrzałą, dobrze zorganizowaną koszykówkę, skutecznie rywalizując z najlepszymi szkolnymi ekipami w Polsce.


- Dziewczyny zagrały bardzo konsekwentnie i z dużą odpowiedzialnością taktyczną. Widać, iż ta drużyna potrafi realizować założenia i nie pęka pod presją - podkreślił trener Michał Piotrowski po środowych meczach.


Już jutro o godzinie 8:00 zespół z Łomży stanie przed kolejnym wyzwaniem. W półfinale rywalkami będą koszykarki z Gorzowa Wielkopolskiego, a stawką
Idź do oryginalnego materiału