Fot. KS Rokton RzeszówW sobotę w hali przy ul. Towarnickiego odbędzie się prezentacja świeżo powstałego klub koszykówki kobiet – Rokton Rzeszów. Impreza rozpocznie się o godzinie 15.45.
KOSZYKÓWKA. KOBIET
Prezentacja nowego zespołu przewidziana jest na godz. 16.30. Wcześniej odbędą się mecze zespołów młodzieżowych MLKS-u Rzeszów, konkursy dla dzieci. O godzinie 17.15 konkurs rzutowy, a półgodziny później mecz pokazowy KS Rokton Rzeszów – Kontra Rzeszów.
– Chcemy przyciągnąć jak najwięcej kibiców. 20 czerwca organizujemy prezentację zespołu połączoną z eventem promującym koszykówkę kobiet w Rzeszowie. Będą mecz młodzieżowych drużyn, konkursy dla dzieci itd. Na koniec rozegramy mecz pokazowy z Kontrą Rzeszów, czyli klubem który promuje koszykówkę dla pań 20 plus w formie amatorskiej. Oni ten projekt nazywają „Basket po pracy”. Chcemy też zaangażować środowisko koszykówki amatorskiej, aby scalić nasze środowisko i pokazać, iż żeńska koszykówka w Rzeszowie ma swój potencjał. Zapraszamy – mówił trener KS Rokton, Łukasz Lewkowicz.
PRZECZYTAJ TEŻ:
Łukasz Lewkowicz, trener Rokton Rzeszów: chcemy odbudować żeńską koszykówkę na solidnym poziomie

3 dni temu

















