Krystyna Niklewicz nową radną miejską

3 dni temu
Ślubowanie odbyło się dziś, 24 czerwca. Krystyna Niklewicz objęła mandat po zmarłym Marcinie Ficy. Objęcia mandatu odmówili Robert Myśliwy i Anna Kłosek. Agnieszka Mróz-Węglorz jest naczelniczką w raciborskim ratuszu, a prawo zabrania łączenia mandatu z pracą w urzędzie.
Idź do oryginalnego materiału