SKŁAD- KRZYŻEWSKI JĘCZMIENIOWSKI, WÓDKOWSKI (PIOTROWSKI), ZĘGOTA, CHARKIEWICZ, GOMULSKI (SŁAWIŃSKI), GOŁĘBIEWSKI (SZELIGA) ARKUSZEWSKI (WEPA), BĄK (RECHULICZ) BANASZEK (GUT), TRĄBIŃSKI (KOMOREK)

ARKUSZEWSKI (AS TRĄBIŃSKI)
TRĄBIŃSKI (AS WEPA)
WEPA (AS TRĄBIŃSKI)

Podsumowanie meczu okiem naszego trenera Łukasza Stasiuka

Długo czekałem na tak perfekcyjny pod względem wyniku mecz wyjazdowy naszego zespołu . Do Garwolina pojechaliśmy, by zmierzyć się z bardzo młodą drużyną przeciwników, wzmocnioną kilkoma młodymi zawodnikami z pierwszego zespołu grającego w IV lidze .

Mecz zaczął się od świetnych skoków pressingowych, dzięki którym zdobyliśmy dwie bramki , co ustawiło całe spotkanie. Pomimo wyniku 3:0 do przerwy, Wilga stworzyła sobie kilka bardzo dobrych sytuacji, które mogły zmienić wynik meczu . Uważam, iż piłkarsko pierwsza połowa była wyrównana, ale to my wykazaliśmy się większą skutecznością . Prowadząc grę, powinniśmy bardziej kontrolować tempo meczu, a nie rzucać się na kolejne bramki, jak to miało miejsce w ten upalny, niedzielny wieczór .

Drugą połowę rozpoczęliśmy od kolejnej bramki, Arkuszewski pięknie umieścił piłkę w okienku , co uspokoiło grę . Niestety, błędy własne zespołu rzutują na moje postrzeganie meczu , ponieważ bardziej doświadczone drużyny mogłyby wykorzystać te potknięcia i zdobyć bramki . Pod koniec meczu, po przeprowadzeniu siedmiu zmian , daliśmy odpocząć zawodnikom grającym w upale i dorzuciliśmy jeszcze dwie bramki . Niestety, liczba niewykorzystanych sytuacji, w których wychodziliśmy od połowy kilkakrotnie na samego bramkarza, chluby nam nie przynosi .

Na koniec, bardzo nieodpowiedzialne zachowanie Komorka, który osłabił nasz zespół po otrzymaniu dwóch żółtych kartek – jedną za przepychanki twarzą z przeciwnikiem , drugą za strzał po gwizdku sędziego – takie zachowanie nie ma dla mnie wytłumaczenia.

Podsumowując, chciałbym szczególnie podziękować zespołowi za skuteczność w pierwszej połowie , ponieważ to właśnie ona ułatwiła nam pewne zwycięstwo na wyjeździe . Dominik Arkuszewski udowodnił mi, iż nie pomyliłem się przy wyborze składu na mijający weekend . Powiedziałem również zespołowi, iż tak, jak ciężko trenują na treningach, tak wyglądają potem na meczu .

Chociaż ten mecz wygraliśmy, najtrudniejsze sprawdziany dopiero przed nami . Zapraszam wszystkich prawdziwych koneserów piłki nożnej na nasz mecz z Progresem Warszawa w Michałowie, w sobotę 24 sierpnia o godzinie 11:00 .