KS Śniadowo. Dramat w Krypnie

mylomza.pl 1 tydzień temu
Zespół Dariusza Narolewskiego mógł wskoczyć na czwarte miejsce w tabeli.

Żeby tak się stało, nasi musieli ograć Krypniankę Krupno. Niestety, nie udało się. Jeszcze przed przerwą z powodu kontuzji musiał zejść Aleksander Polujanski. Jego miejsca zajął Mariusz Sulej.

Po godzinie gry gospodarze wygrywali po rzucie karnym wykonywanym przez Piotra Snarskiego. Chwilę później podwyższyli w ten sam sposób za sprawą Patryka Kaczyńskiego. To nie koniec złych wiadomości. Czerwoną kartkę obejrzał Piotr Pisiak i KS musiał do końca meczu walczyć w osłabieniu. Nie udało się wrócić do gry, a w ostatniej minucie gospodarze postawili kropkę nad "i" za sprawą Snarskiego.

Szansa na rehabilitację już 6 października. O godz. 15:30 nasi rozpoczną bój z Orlętami Czyżew. To niżej notowany przeciwnik, więc będzie duża szansa, by wrócić na zwycięską ścieżkę. Oby!