KSZO 1929 Ostrowiec Św. – Star Starachowice 2:2. Emocje do ostatniego gwizdka

4 godzin temu
Niedzielny mecz derbowy III ligi gr. IV między KSZO 1929 Ostrowiec Św. a Starem Starachowice zakończył się podziałem punktów. Spotkanie było pełne emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji, dostarczając widzom niezapomnianych wrażeń aż do ostatniego gwizdka. Pierwsza połowa, mimo dużej dynamiki gry, zakończyła się bezbramkowo. Obie drużyny starały się przejąć inicjatywę, ale defensywy spisywały się bez zarzutu. Dopiero po przerwie kibice doczekali się bramek – to Star Starachowice, jako pierwszy, otworzył wynik, gdy w 53. minucie Krystian Adamek posłał piłkę do siatki KSZO. Podopieczni Przemysława Cecherza nie poprzestali na tym i w 64. minucie Szymon Stanisławski, po pięknym uderzeniu, podwyższył wynik na 2:0. Wydawało się, iż Star jest na prostej drodze do zwycięstwa i zgarnięcia trzech punktów.

Jednak KSZO, z ogromną determinacją i wiarą we własne umiejętności, zdołało zmienić losy meczu. W 80. minucie Mateusz Jarzynka zdobył kontaktową bramkę, wprowadzając nadzieję w serca kibiców KSZO. Emocje sięgnęły zenitu, kiedy na minutę przed końcem regulaminowego czasu gry Patryk Jarzynka fenomenalnym strzałem z rzutu wolnego doprowadził do wyrównania, pieczętując wynik meczu na 2:2.