Trochę ochłody w centrum miasta. W Gorzowie uruchomiono już kurtyny wodne.
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami w mieście uruchomione zostały kurtyny wodne. Wszystko ze względu na prognozowane upały i temperaturę, która w najbliższych dniach ma przekroczyć 30 stopni. Kurtyny rozmieszczone zostały w takich samych lokalizacjach jak rok wcześniej – mówi Wiesław Ciepiela, rzecznik prasowy z gorzowskiego magistratu.
Zgodnie z prognozami synoptyków w najbliższych dniach temperatura maksymalna nie spadnie poniżej 30 stopni. Na weekend słupek rtęci może dobić prawie do 40 stopni.













