Letnie koncerty w Parku Szczęśliwickim

iochota.pl 4 godzin temu
Kolejny już drugi koncert w scenerii jeziorka Szczęśliwickiego za nami.

Po raz drugi zanotowaliśmy rekordową frekwencje na schodkach i wokół nich.
Publiczność, pomimo, iż pierwszy raz mogła lekko zmarznąć, choć rytmy były gorące tak drugim razem pomimo dokuczliwego upału wytrzymała do samego końca i po wyrazach twarzy było widać, iż styl muzyczny przypadł do gustu.(Dowód Zdjęcia).


Zastanawiające jest tylko to, iż w tym roku nikt istotny z władz dzielnicy nie zaszczyca tak ważnego w przestrzeni publicznej możliwości obcowania z kulturą i wraz ze swoimi mieszkańcami.


Nie pierwszy rok jest organizowana taka możliwość, ale za to mamy w tym roku jakąś demonstracyjną absencje.
Czyżby już władzom nie zależało na tego typu elektoracie?


Czy tylko wolą pokazywać się na szumnych koncertach i e wentach gdzie są wyznaczone strefy VIP?
Może widząc swoje dokonania wolą się izolować i broń Boże nie usłyszeć jakiś krytycznych uwag
Idź do oryginalnego materiału