Lipinki Łużyckie ogłosiły konkurs na stanowisko dyrektora żłobka

1 dzień temu

Gmina Lipinki Łużyckie buduje nowy żłobek. Jednocześnie samorząd ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora placówki. Dokumenty należy dostarczyć do 26 czerwca. Nie dopuszcza się składania ofert w formie elektronicznej.

Prowadzony jest także nabór dzieci do żłobka. – Mamy już piękną szkołę i przedszkole, więc czekamy na uruchomienie kolejnego miejsca opieki nad najmłodszymi mieszkańcami. Czekamy na osoby chcące kierować pracą placówki – mówi wójt Małgorzata Brzyśkiewicz:

Więcej w tej sprawie znaleźć można w Biuletynie Informacji Publicznej gminnego urzędu.

Idź do oryginalnego materiału