List intencyjny o współpracy sanepidu z żagańskim CUS

3 godzin temu

Centrum Usług Społecznych oraz Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna podpisały list intencyjny dotyczący współpracy obu instytucji. Celem porozumienia jest organizowanie wspólnych projektów o charakterze prewencyjnym i edukacyjnym.

Niedawno żagański CUS podpisał podobne zobowiązanie z Żagańskim Pałacem Kultury. – Dążymy do tego, aby działać razem z wieloma podmiotami na rzecz chociażby naszych seniorów. To wspólne kampanie i warsztaty o różnej tematyce – mówi dyrektor Piotr Puchalski:

– Takie działania pod wspólnym szyldem tylko służą mieszkańcom. Im jest ich więcej i im ważniejsza tematyka jest poruszana, tym większa świadomość osób biorących udział w spotkaniach – zaznacza Małgorzata Maternowska z sanepidu:

Dodajmy, iż pierwsze spotkanie dotyczyło piramidy żywieniowej oraz aktywności fizycznej osób starszych.

Idź do oryginalnego materiału