Uwaga kierowcy! Dojazd do szpitala utrudniony!

2 godzin temu

Roboty rozpoczną się wcześnie rano, już o godzinie 5:00. Na czas prowadzonych prac odcinek ul. Rakowskiej zostanie całkowicie wyłączony z ruchu. Oznacza to brak przejazdu na całej szerokości jezdni. Utrudnienia mają potrwać do późnych godzin popołudniowych.

Zmiany w dojeździe do szpitala

W związku z pracami wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu. Dojazd do szpitala będzie możliwy wyłącznie od strony ul. Wolborskiej, z wykorzystaniem terenu przy przychodni.

Tą samą trasą poruszać się będą również karetki pogotowia. Pojazdy uprzywilejowane będą kierowane na Szpitalny Oddział Ratunkowy przez teren szpitala, korzystając z ostatniego odcinka ciągu pieszo-rowerowego.

Apel do kierowców

Wykonawca robót zwraca się z prośbą do mieszkańców oraz osób odwiedzających placówkę medyczną o niepozostawianie samochodów wzdłuż ul. Rakowskiej w rejonie szpitala. Ma to najważniejsze znaczenie dla sprawnego przebiegu prac oraz umożliwienia przejazdu służbom ratunkowym.

Przywrócenie normalnej organizacji ruchu w tym rejonie planowane jest w sobotę, 27 czerwca, w godzinach porannych.

Kierowcy proszeni są o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do tymczasowego oznakowania.

https://trybunalski.pl/wiadomosci/basen-w-piotrkowie-zamkniety-ile-potrwaja-utrudnienia/bTOk5Qxm7N7onolTVgDN
Idź do oryginalnego materiału