ŁOBESCY LEKKOALTLECI WYWALCZYLI MEDALE

lobez.pl 2 tygodni temu

BARDZO DOBRE WYNIKI W SZCZECINKU

18 września w Szczecinku, odbyły się Wojewódzkie Eliminacje Lekkoatletycznych Nadziei Olimpijskich dla dzieci z rocznika 2013-2014. W zawodach brała udział 5-osobowa grupa najmłodszych lekkoatletów z MKS OLIMP ŁOBEZ. Zawodnicy startowali w dwuboju lekkoatletycznym. Jedna konkurencja biegowa, druga techniczna. Wyniki przeliczane były na punkty. A oto wyniki naszych zawodników:

· Martyna Ostrych zajęła I miejsce w wieloboju: 300 m: 51.32 s. +skok w dal: 3:96 m.

· Dawid Malon zwyciężył w wieloboju: 600 m:1:58.14 min. +skok w dal: 3.80 m.

· Karolina Śrubo zajęła V miejsce w wieloboju: 300 m: 55.24 s. +skok w dal: 3.69 m.

· Maciej Grochulski również wywalczył V miejsce w wieloboju: 300 m:51.59 s. +skok w dal: 3.84 m.

· Dagmara Zięba była VIII w wieloboju: 300 m: 55.33 s. +skok w dal: 3.51 m.

Martyna i Dawid awansowali do Finału Ogólnopolskiego, który odbędzie się 10 listopada w Spale. Jest to duże osiągnięcie tych młodych lekkoatletów. Gratulacje dla wszystkich zawodników za udany start.