Łosie pojawiły się na cmentarzu w Szczecinie. Jest komunikat do mieszkańców
wiadomosci.onet.pl 4 tygodni temu
Zdjęcie: Łosie (zdj. ilustracyjne)
Zwierzęta pojawiły się w nocy na Cmentarzu Centralnym w Szczecinie. Trwa akcja odławiania. Wcześniej młody łoś biegał też po jednej z ulic miasta, a nagranie trafiło do sieci.
- Strona główna
- Zmarli
- Łosie pojawiły się na cmentarzu w Szczecinie. Jest komunikat do mieszkańców
Powiązane
Tragedia nad zalewem w Wielkopolsce. Nie żyje 24-latek
4 godzin temu
Informacja o zmarłych Parafianach (Parafia Tymbark)
7 godzin temu
Tragedia na plantacji w Belgii. Nie żyje 50-letni Polak
12 godzin temu
Polecane
Jaki był cel otrucia Nawrockiego? Prof. Nowak analizuje!
6 godzin temu









