W środowe popołudnie miało miejsce Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy, w którego trakcie podjęto uchwałę o zmianach w składzie Rady Nadzorczej Spółki Górnik Zabrze S.A.
Poniżej prezentujemy treść komunikatu dot. zmiany składu Rady Nadzorczej Górnik Zabrze S.A.
W dniu 17 czerwca 2026 roku odbyło się Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy, podczas którego odwołano 3 z 4 dotychczasowych Członków Rady Nadzorczej Górnik Zabrze S.A. Jednocześnie, powołano nową Radę Nadzorczą, w której skład weszli:
• Lukas Podolski
• Katarzyna Stabińska (Kancelaria SZiP)
• Bartosz Ostafiński (Enterium)
• Mikołaj Rasek
Składamy serdeczne podziękowania dotychczasowym członkom Rady Nadzorczej: Adamowi Koczykowi, Rafałowi Markowi oraz Stanisławowi Kormanowi, a nowych witamy w Klubie i życzymy powodzenia w nowych wyzwaniach.
Źródło: Górnik Zabrze
Foto: Roosevelta81.pl















