Lukas Podolski wznowi karierę na dwumecz z Fenerbahce Stambuł?! "Może emerytura może poczekać trochę dłużej"

roosevelta81.pl 3 dni temu
Zdjęcie: IMG_5247


Lukas Podolski meczem z Radomiakiem Radom zakończył piłkarską karierę i z należnymi honorami odwiesił na manekinie koszulkę ukochanego Górnika Zabrze z numerem 10. Dziś żaden z piłkarzy Trójkolorowych nie wybrał "dychy" na nowy sezon. Niewykluczone, iż trykot ten przywdzieje... "Poldi"!

Górnik Zabrze w środę poznał rywala w II rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Rywalem drużyny trenera Michala Gasparika będzie Fenerbahce Stambuł. Spotkanie w stolicy Turcji będzie niewątpliwie wyjątkowe dla Lukasa Podolskiego, bo mistrz świata w trakcie piłkarskiej kariery reprezentował barwy odwiecznego rywala Fenerbahce - Galatasaray.

Wydawało się, iż rywalizację z wicemistrzem Turcji "Poldi" obejrzy z loży VIP stambulskiego stadionu, jednak - jak się okazuje - nie jest to jeszcze przesądzone. Sam 41-latek nie ukrywa, iż chodzi mu po głowie, by na rywalizację z odwiecznym rywalem... odwiesić piłkarskie buty z kołka.

- Śmieszne, jak czasem działa piłka nożna. Mój pierwszy oficjalny mecz jako właściciela Górnika Zabrze odbędzie się w Turcji, przeciwko Fenerbahçe. Jako ktoś, kto był częścią jednego z największych derbów piłkarskich i dumnie reprezentował Galatasaray, to wydaje się wyjątkowym momentem. Może emerytura może poczekać trochę dłużej i być może nadszedł czas, by znów założyć buty i walczyć! - napisał Lukas Podolski na swoim profilu na X.

Jak wiadomo nie od dziś "Poldi" lubi podpalić atmosferę i wrzucony post może być jedynie elementem gry przedmeczowej. Czy jednak na pewno? - Jak wylosujemy Feberbahce, to może wrócę na boisko. Kto mi zabroni? Przecież teraz sam siebie mogę wystawić - mówił pół żartem, pół serio właściciel 14-krotnego mistrza Polski podczas konferencji wieńczącej miniony sezon.

Idź do oryginalnego materiału