
Krzysztof Maciak nie będzie już pełnił funkcji grającego trenera Bugu Wyszków. Decyzję ogłosił po ostatnim meczu sezonu, w którym wyszkowianie przegrali z Kasztelanem Sierpc 4:5. Czytaj też: Dziewięć goli na zakończenie sezonu. Bug uległ Kasztelanowi 4:5 – Był to mój ostatni mecz jako grającego trenera. Z powodów osobistych jestem zmuszony zrezygnować z tej funkcji. Klub już otrzymał taką informację dużo wcześniej, dlatego był czas, żeby poszukać następcy – poinformował po spotkaniu. Maciak podsumował także rundę wiosenną, podczas której przejął odpowiedzialność za prowadzenie zespołu. – Jesteśmy w dobrym miejscu. Dużo zyskaliśmy przez te pół roku. Na pewno nowy trener, który tutaj przyjdzie, będzie miał fajną grupę, która jest ambitna i na pewno będzie się mocno starała, żeby Bug osiągał dobre wyniki – mówił. Jednak sukcesor nie pozostało znany. – Dziękuję wszystkim za zaufanie i wsparcie, kibicom, którzy w nas wierzyli. Mimo iż mieliśmy w tym sezonie dwa poważne kryzysy, kiedy nie pun













![Liga Narodów: Turcja pokonuje Chiny 3:0 w piątym meczu turnieju [WIDEO]](https://i.iplsc.com/-/000MYSR6LBQRN029-C461.jpg)



