Magdalena Mielnik z pięcioma medalami Mistrzostw Polski!

koscierski.info 1 tydzień temu

Ogromnym sukcesem zakończył się udział Magdaleny Mielnik, mieszkanki Nowej Karczmy w XXXV Mistrzostwach Polski w Karate Tradycyjnym w Puławach. Nasza utytułowana zawodniczka wywalczyła tam 4 złote medale i 1 brąz. To były szesnaste mistrzostwa kraju w prawie 20 letniej karierze mieszkanki Nowej Karczmy. W Puławach Magdalena Mielnik pobiła ubiegłoroczny wynik, kiedy to wywalczyła 2 złote oraz 2 srebrne medale. Podczas tegorocznego championatu wystartowała w pięciu konkurencjach – 3 indywidualnych oraz 2 drużynowych. Dodajmy, iż pierwszy raz Magdalena Mielnik uczestniczyła w MP w 2009 roku. Jako juniorka młodsza zajęła wtedy dwukrotnie 5. miejsca, ale rok później wywalczyła srebrny krążek. Od 2010 roku z każdych mistrzostw Polski przywozi medale w kolejnych kategoriach wiekowych. Trzeba też podkreślić, iż w czasie zawodów w Puławach osiągnęła najlepszy wynik spośród wszystkich startujących zawodniczek. Zanim Magdalena Mielnik stanęła na macie krajowych mistrzostw, w ostatnim miesiącu brała udział w kilku prestiżowych turniejach krajowych oraz międzynarodowych. W każdym z nich stawała na podium. Cykl treningowy był tak zaplanowany, by szczyt formy przypadł właśnie na MP. Jak się ok