Trzeciego dnia zawodów reprezentantki Łomży walczyły o miejsca medalowe z mistrzyniami województw lubuskiego i mazowieckiego. W półfinale zawodniczki SP 4 musiały uznać wyższość drużyny Szkoły Podstawowej nr 13 w Gorzowie Wielkopolskim, przegrywając 33:50. Porażka nie podłamała jednak łomżynianek, które już kilka godzin później pokazały ogromną determinację i sportowy charakter.
W meczu o trzecie miejsce koszykarki z Łomży nie pozostawiły rywalkom żadnych złudzeń. Pokonały Szkołę Podstawową nr 10 z Ostrołęki 49:34 i wywalczyły brązowe medale mistrzostw Polski.
- To wyjątkowe osiągnięcie jest zwieńczeniem wielu lat ciężkiej pracy, systematycznych treningów i ogromnego zaangażowania całego zespołu. Jestem bardzo szczęśliwy i niezwykle dumny ze swoich zawodniczek. Większość z nich kończy właśnie ósmą klasę i miała świadomość, iż to ich „Last Dance” w szkolnych rozgrywkach. Dziewczyny doskonale wiedziały, iż to ostatnia okazja, aby wspólnie zagra
















