Mateusz Helman z Ziemi Puckiej Zdobył Brąz na 41. PZLA Mistrzostwach Polski U23!

kaszuby24.pl 2 miesięcy temu

Mateusz Helman, zawodnik LKS Ziemi Puckiej, wrócił z 41. PZLA Mistrzostw Polski U23 w Lublinie z brązowym medalem. Pod okiem swojego trenera, Rafała Kownatke, Helman wywalczył trzecie miejsce w konkurencji pchnięcia kulą (7.26 kg) z najlepszym wynikiem sezonu – 17,11 m.

Przed Miotaczami Puck kolejne wyzwania. Już w nadchodzący weekend 19-20 lipca 2024 r. będą oni rywalizować na kolejnych zawodach. Dominik Armstrong wystartuje 19 lipca na Mistrzostwach Europy U18, a Mateusz Helman weźmie udział 20 lipca w Meczu Międzypaństwowym / Turnieju Nadziei Olimpijskich. Trzymamy kciuki za naszych sportowców i życzymy im kolejnych sukcesów!