Melex rekrutuje na 3 różne stanowiska. Praca w Mielcu na pełny etat

carpatiabiznes.pl 4 godzin temu
Zdjęcie: melex praca mielec

Mielec/Praca. Melex od 2022 roku jest częścią amerykańskiej korporacji Club Car z siedzibą w Augusta, stan Georgia.

Firma ciągle rozwija produkcję, w ofercie posiada ponad 100 różnych modeli.

Melex jest jednym z najdłużej działających producentów pojazdów elektrycznych na świecie.

Oferty pracy (Melex/Mielec)

Monter Pojazdów Elektrycznych

Twój zakres obowiązków

  • montowanie elementów konstrukcji pojazdów elektrycznych,
  • montaż zawieszeń, silników elektrycznych, układów hamulcowych, zespołów napędowych,
  • prace montażowe w oparciu o dokumentacje techniczną,
  • posługiwanie się narzędziami i elektronarzędziami,
  • sprawdzanie parametrów zmontowanych elementów.

Wymagania

  • zamiłowanie do prac manualnych,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • doświadczenie zdobyte w pracy przy montażu, przy pracach spawalniczych, ślusarskich lub mechanicznych,
  • dokładność, rzetelność, cierpliwość.

Oferta

  • indywidualne szkolenie na stanowisku pracy,
  • dobrą atmosferę pracy,
  • wynagrodzenie dopasowane do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
  • dodatkowa comiesięczna premia.

Inżynier Technolog

  • analiza i optymalizacja istniejących produktów i procesów produkcyjnych,
  • rozwiązywanie bieżących problemów technologicznych produkcji,
  • nadzór nad bieżącym procesem produkcyjnym poprzez monitorowanie parametrów produkcji oraz zgodności z normami jakościowymi i technologicznymi, dobór odpowiednich materiałów do produkcji, proponowanie rozwiązań zaistniałych problemów,
  • analiza reklamacji i wdrażanie działań korygujących,
  • stała kooperacja z innymi działami firmy w celu ciągłego doskonalenia produktów i procesów, szkolenie pracowników,
  • projektowanie, opracowywanie i wdrażanie nowych technologii produkcji,
  • śledzenie aktualnych trendów technologicznych i spotkania z dostawcami oferującymi nowoczesne rozwiązania.

Wymagania

  • min. 3 lata doświadczenia zawodowego na tożsamym stanowisku w firmie produkcyjnej (znajomość procesów obróbki skrawaniem będzie dodatkowym atutem),
  • wykształcenie techniczne,
  • komunikatywny angielski,
  • znajomość i zrozumienie procesów technologicznych w produkcji,
  • znajomość rysunku technicznego, standardów, norm i przepisów branżowych dotyczących projektowania i produkcji,
  • znajomość narzędzi do projektowania i modelowanie (np. AutoCAD, SolidWorks, CATIA itp.)
  • innowacyjność i proaktywne podejście do wdrażania zmian, odpowiedzialność, komunikatywność.

Oferta

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie,
  • rozwój zawodowy oraz wymianę doświadczeń poprzez unikalne innowacyjne projekty,
  • możliwość stania się częścią zespołu, który produkuje pojazdy elektryczne rozpoznawane na całym świecie,
  • pakiet świadczeń pozapłacowych.

Specjalista ds. Księgowości (z językiem angielskim)

  • weryfikowanie, księgowanie, uzgadnianie, procesowanie, a także rozliczanie dokumentów księgowych,
  • udział w procesie zamknięć miesięcznych, kwartalnych i rocznych,
  • wsparcie przy przygotowywaniu sprawozdań finansowych, raportów oraz danych na potrzeby audytów,
  • uzgadnianie i analiza kont księgowych,
  • analiza i rozliczanie różnic kursowych,
  • przygotowywanie danych i współudział w sporządzeniu deklaracji VAT,
  • bieżące rozliczanie i uzgadnianie rozrachunków oraz transakcji bankowych.

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 2 lata),
  • znajomość prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości,
  • doświadczenie pracy w systemach ERP,
  • skrupulatność, dokładność, umiejętność analitycznego myślenia.

Oferta

  • pakiet świadczeń pozapłacowych: bony świąteczne, dofinansowanie do kart sportowych, kompleksowy pakiet opieki medycznej w LuxMed,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach,

Szczegóły dotyczące poszczególnych ofert pracy można znaleźć na stronie pracuj.pl (wpisz „Melex”). Tam też możesz aplikować na konkretne stanowisko.

Idź do oryginalnego materiału