Miały być połączone w jedną nitkę. Drogi rowerowe w Wołominie minęły się o metr

1 godzina temu

Ścieżki rowerowe w Wołominie nie połączyły się w jedną trasę

Zamiast połączyć się w jedną nitkę, opisywane drogi rowerowe w Wołominie są przesunięte względem siebie o około metr. Pierwsza inwestycja to remont gminnej ul. Legionów, druga - trasa wojewódzka.

Mieszkańcy wprost nazywają sytuację "wielkim bałaganem".

Sytuacja ma zostać naprawiona

Jak przekazał zastępca burmistrza Łukasz Marek, wykonawca drogi wojewódzkiej miał niedokładnie zapoznać się z gminnym projektem.

- Gmina Wołomin zleciła projekt zamienny, który naprawia tę sytuację. Po rozstrzygnięciu przetargu na dokończenie ul. Legionów - to już nastąpi, mam nadzieję, w przyszłym tygodniu - nowy wykonawca, który będzie pracował dla gminy [...], odpowiednio zlicuje ścieżki rowerowe, łącząc projekty gminne z projektami województwa mazowieckiego - powiedział.

Remont ul. Legionów ma zakończyć się we wrześniu, a drogi wojewódzkiej - do końca tego roku.

Idź do oryginalnego materiału