Mieszkańcy osiedla Piastów–Powstańców Śląskich wybrali się na wspólną wycieczkę.

kedzierzynkozle.pl 1 tydzień temu
Rowerową Stolicę Polski zdobywa się kilometrami i właśnie tyle ich dołożyli mieszkańcy osiedla Piastów–Powstańców Śląskich podczas wycieczki do Sławięcic. Był to ich pierwszy wspólny rajd rowerowy, który połączył integrację z aktywnym udziałem w...
Idź do oryginalnego materiału