MKS FunFloor Lublin pewnie pokonał Piotrcovię

Piłkarki manualne MKS-u FunFloor Lublin rozegrały pierwszy w tym sezonie mecz ligowy przed własną publicznością. Wygrały w nim pewnie z Piotrcovią 31:23.

Lublinianki nie miały problemów z pokonaniem rywalek. Można powiedzieć, iż losy meczu rozstrzygnęły się w końcówce pierwszej połowy. MKS ze stanu 11:9 wyszedł na prowadzenie 18:10 tuż przed przerwą. W drugiej części spotkania pojawiły się chwile dekoncentracji i w pewnym momencie Piotrcovia zmniejszyła stratę do 5 bramek, ale w końcówce MKS odbudował przewagę. Najwięcej bramek – 6 – dla lublinianek zdobyła Magda Balsam, która po raz kolejny została wybrana najlepszą zawodniczką meczu.

A na początek spotkania była miła uroczystość – pożegnanie Kingi Achruk, która zakończyła karierę sportową.