MKS Przasnysz remisuje na wyjeździe z KS Ursus

6 dni temu

W sobotę, 28 września, MKS Przasnysz udał się do Warszawy, by zmierzyć się z niepokonaną na własnym terenie drużyną KS Ursus. Spotkanie to odbyło się w ramach 9. kolejki IV Ligi Mazowieckiej i było niezwykle ważnym testem dla zespołu z Przasnysza.

Od samego początku widać było, iż obie drużyny są zdeterminowane, by zdobyć pełną pulę punktów. Zawodnicy MKS Przasnysz, choć świadomi trudności zadania, pokazali duże zaangażowanie i walkę o każdy centymetr boiska. Już w 12. minucie Dominik Lemanek zapewnił swojej drużynie prowadzenie po precyzyjnym strzale z rzutu wolnego, który wylądował w siatce rywala. Gospodarze, musieli uznać wyższość gości w pierwszej połowie, która zakończyła się wynikiem 0:1.

Po przerwie walka na boisku stała się jeszcze bardziej wyrównana. Mimo heroicznej obrony i ambitnych prób powiększenia prowadzenia, MKS Przasnysz musiał zmierzyć się z coraz bardziej ofensywną grą KS Ursus. Niestety, w 59. minucie, gospodarze zdobyli wyrównującą bramkę. Choć obie drużyny do końca walczyły o przechylenie szali zwycięstwa na swoją korzyść, wynik 1:1 utrzymał się do końca meczu.

Ten remis, choć niewątpliwie cenny w kontekście trudnego rywala, pozostawił pewien niedosyt w ekipie z Przasnysza.

Po zakończeniu 9. kolejki, MKS Przasnysz zajmuje 10. miejsce w tabeli z dorobkiem 11 punktów. Zespół z pewnością będzie chciał powalczyć o kolejne zwycięstwa w nadchodzących meczach, aby piąć się w ligowej klasyfikacji.