"Mleko w tubce - o dzieciństwie w latach 90.". Spektakl w Miejskim Domu Kultury
1 dzień temu
Zdjęcie: Spektakl Mleko w tubce - o dzieciństwie w latach 90.
Miejski Dom Kultury w Czechowicach-Dziedzicach zaprasza na spektakl "Mleko w tubce - o dzieciństwie w latach 90.", który zostanie wystawiony 14 września o godzinie 18:00.
- Strona główna
- Imprezy
- "Mleko w tubce - o dzieciństwie w latach 90.". Spektakl w Miejskim Domu Kultury
Powiązane
Pielgrzymka rolników do Częstochowy
1 godzina temu
Atrakcyjne wakacje z Radiem Kielce
1 godzina temu
Jubileusz OSP w Witkowie
1 godzina temu
MatLane oraz Sonia Maselik
1 godzina temu
Polecane
Tragiczny wypadek nad wodą. Nie żyje 28-letni piłkarz
27 minut temu
Tak ocenił Brazylię po fazie grupowej MŚ. Ma wątpliwości
27 minut temu
Media. Urbański zostanie w Ekstraklasie. Testy medyczne
46 minut temu







![Mała Rokiczanka i wędzenie kiełbasy. Jarmark „Spotkanie z tradycją” w Tomaszowie Lubelskim [PROGRAM]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/xga-4x3-mala-rokiczanka-i-wedzenie-kielbasy-jarmark-spotkanie-z-tradycja-w-niedziele-w-tomaszowie-lubelsk-1782474776.jpg)






![Aleksander Śliwka - najlepsze akcje w meczu z Turcją [WIDEO]](https://i.iplsc.com/-/000MZ2F8UC6VUMK2-C461.jpg)