"Mleko w tubce - o dzieciństwie w latach 90.". Spektakl w Miejskim Domu Kultury

1 dzień temu
Zdjęcie: Spektakl Mleko w tubce - o dzieciństwie w latach 90.


Miejski Dom Kultury w Czechowicach-Dziedzicach zaprasza na spektakl "Mleko w tubce - o dzieciństwie w latach 90.", który zostanie wystawiony 14 września o godzinie 18:00.
Idź do oryginalnego materiału