Młodzi strażacy rywalizowali w Lubyczy Królewskiej. Znamy najlepsze drużyny powiatu [ZDJĘCIA]

1 godzina temu
Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych odbyły się 14 czerwca w Lubyczy Królewskiej. Organizatorami wydarzenia byli Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Tomaszowie Lubelskim, Oddział Powiatowy Związku OSP RP, Powiat Tomaszowski oraz miasto Lubycza Królewska.W zawodach wystartowało sześć drużyn dziewcząt oraz dziewiętnaście drużyn chłopców. Rywalizacja obejmowała dwie konkurencje: rozwinięcie bojowe oraz bieg sztafetowy 400 metrów z przeszkodami.CZYTAJ TEŻ: Prezydent Nawrocki odebrał Zełenskiemu Order Orła Białego. "Nie można czcić ludobójców"Najlepsze drużyny dziewczątW kategorii dziewcząt zwyciężyła MDP OSP Lubycza Królewska. Drugie miejsce zajęła MDP OSP Tarnoszyn, a trzecie MDP OSP Łaszczów.W zawodach uczestniczyły także drużyny z OSP Nabróż, OSP Tyszowce i OSP Ulhówek.Najlepsze drużyny chłopcówWśród chłopców najlepsi okazali się reprezentanci MDP OSP Łaszczów. Drugie miejsce wywalczyła drużyna MDP OSP Wożuczyn, a na trzecim stopniu podium stanęła MDP OSP Tarnoszyn.Kolejne miejsca zajęły drużyny z Majdanu Sopockiego, Szlatyna, Lubyczy Królewskiej, Majdanu Górnego, Tyszowiec, Grodysławic, Łuszczacza, Zimna, Tomaszowa Lubelskiego (dwie drużyny), Jarczowa, Tarnawatki, Gródka, Szarowoli, Ulhówka i Jezierni.Puchary, medale i dyplomy dla najlepszychNajlepsze zespoły zostały uhonorowane pucharami, medalami oraz dyplomami. Zawody były nie tylko okazją do sportowej rywalizacji, ale także sprawdzianem umiejętności młodych strażaków i elementem przygotowań do kolejnych etapów współzawodnictwa.
Idź do oryginalnego materiału