W miniony weekend odbyły się obchody 80 – lecia Klubu Sportowego Pogoń Przyborów. W programie były turnieje piłki nożnej dla dzieci i weteranów, odznaczenia dla zawodników i działaczy oraz dobra zabawa. Sezon rozgrywkowy w klasie A drużyna zakończyła na jedenastym miejscu, ale ma zamiar wzmocnić swoje szeregi i awansować. Relacja Marka Turowskiego.
- Strona główna
- Sport lokalny
- KS Pogoń Przyborów świętował 80 – lecie
Powiązane
Półfinał wojewódzki Igrzysk Dzieci w koszykówce 3x3 za nami
1 godzina temu
Reliszka ze złotem
1 godzina temu
Wakacje w Texom Samuraj Sanok
1 godzina temu
Basket 4 Kids najlepszy w regionie w dwóch kategoriach
1 godzina temu
Polecane
Wielkie piłkarskie wydarzenie w Polsce? "Mamy duże szanse"
1 godzina temu
Half Me na koncercie w Polsce!
1 godzina temu
Dla Niemca mundial się skończył. Zamieścił wpis
1 godzina temu

2 godzin temu
















