Jest pierwsze przedłużenie kończącej się umowy w drużynie Motoru Lublin. Nowy, roczny kontrakt z dwunastą ekipą minionego sezonu ekstraklasy podpisał bramkarz Gašper Tratnik.
26-letni w tej chwili Słoweniec do Lublina trafił w styczniu 2025 roku z ND Primorje. Jak dotąd wystąpił w 16 meczach Motoru. W poprzednich rozgrywkach, w których o miejsce między słupkami rywalizował z Ivanem Bkriciem, zagrał osiem razy i dwukrotnie zachował czyste konto.
Przypomnijmy, iż z dotychczasowego składu lubelskiej drużyny odeszło już 12 graczy. Dziś klub poinformował o pożegnaniu Pawła Stolarskiego i Sergiego Sampera.
Zmiany dotyczą też sztabu szkoleniowego. Wczoraj miejsce Mateusza Stolarskiego w roli pierwszego trenera Lublinian zajął Mariusz Misiura i pod jego wodzą dziś zespół spotkał się na pierwszym treningu.
JK / opr. PaW
Fot. Motor Lublin / Facebook

3 dni temu

















