Moussé Gueye w Bogdance LUK Lublin

1 tydzień temu
Zdjęcie: Moussé Gueye w Bogdance LUK Lublin


Moussé Gueye to nowy środkowy drużyny siatkarzy Bogdanki LUK Lublin.

30-letni zawodnik to reprezentant Francji. Z drużyną narodową triumfował w Lidze Narodów w 2022 roku. W PlusLidze spędził już dwa sezonie w Barkomie Każany Lwów, przedzielone występami we włoskiej Piacenzie. Łącznie w polskiej ekstraklasie rozegrał 51 meczów, w których zdobył 461 punktów, w tym 106 blokiem. Ma także na koncie 48 asów.

To trzeci nowy siatkarz w składzie Bogdanki LUK Lublin. Wcześniej klub informował o podpisaniu umów z japońskimi graczami – przyjmującym Ranem Takahashim i libero Tomohiro Ogawą.

AR

Fot. BOGDANKA LUK Lublin

Idź do oryginalnego materiału