Jakub Orłowski ze Sztangistów Zielona Góra zajął piąte miejsce w Mistrzostwach Polski seniorów w podnoszeniu ciężarów.
Zielonogórzanin wystąpił w Radomsku w kategorii poniżej 70 kg.
Jakub Orłowski ze Sztangistów Zielona Góra zajął piąte miejsce w Mistrzostwach Polski seniorów w podnoszeniu ciężarów.
Zielonogórzanin wystąpił w Radomsku w kategorii poniżej 70 kg.