Neptun przejął plażę. Sezon letni rozpoczął się z rozmachem

2 godzin temu
W sobotę, 27 czerwca, oficjalnie rozpoczął się sezon letni w Białogórze. Wieczorne wydarzenie połączyło nadmorską tradycję, świętojański klimat i wspólną zabawę mieszkańców oraz turystów.
Idź do oryginalnego materiału