Nina z Zakrzowa i koleżanki z drużyny wicemistrzyniami Polski!

6 dni temu

Tenisistka spod Stryszowa, która na co dzień trenuje w bielskim klubie sportowym, właśnie odnotowała bardzo duży sukces w zawodach ogólnopolskich. Młoda tenisistka wraz z koleżankami z drużyny zdobyła srebro.

W ubiegłym tygodniu w Bielsku - Białej rozegrano Drużynowe Mistrzostwa Polski młodziczek w tenisie ziemnym.

W kategorii U14 wystąpiła Nina Banasiak, mieszkanka gminy Stryszów.

Wraz z koleżankami w składzie: Aleksandra Zapława, Antonina Zielińska, Weronika Navratilowa, zdobyła wicemistrzostwo Polski i srebrny medal - cieszą się najbliżsi Niny.

Jak relacjonuje team zawodniczki z Zakrzowa, w silnie obsadzonym turnieju młode tenisistki z Bielska pokonały przeciwniczki z Warszawy 6:0, Katowic 5:1.

W finale uległy 2:4 AZS Toruń. Tym samym Nina powtórzyła sukcesie z ubiegłego roku - dodają najbliżsi zawodniczki.