Nowi księża otrzymali pierwsze nominacje. Dwóch neoprezbiterów trafi do Ostrołęki

2 godzin temu
Diecezja łomżyńska ma czterech nowych księży, którzy pod koniec maja przyjęli święcenia kapłańskie z rąk biskupa Janusza Stepnowskiego. Wśród nowo wyświęconych kapłanów są duchowni pochodzący z parafii w Rzekuniu oraz Myszyńcu. Jak poinformowało Radio Nadzieja, młodzi księża pozn...
Idź do oryginalnego materiału