Nowoczesne osiedle nad popularnym jeziorem. Powstanie tam aż 18 budynków

ototorun.pl 3 tygodni temu
Osiedle Longinówka ma w sumie liczyć aż 18 budynków. W otulinie lasu i w pobliżu jeziora powstanie 226 mieszkań. To inwestycja dewelopera Perfekt Dom realizowana na obrzeżach Brodnicy. 29 czerwca w tej niepowtarzalnej lokalizacji zaplanowano Dzień Otwarty. Każdy może przekonać się, jak wyjątkowy projekt powstaje „nad brzegiem” Niskiego Brodna.
Perfekt Dom - deweloper z Brodnicy

Przedsiębiorstwo Perfekt Dom zostało założone w 2004 roku, w trakcie 20 lat swojej działalności zmieniło oblicze kilku dzielnic Brodnicy, a od ponad dwóch lat realizuje jedno z najciekawszych przedsięwzięć deweloperskich w całym naszym województwie.

W otulinie lasu, w pobliżu jeziora na powierzchni 3,5 ha powstanie osiedle Longinówka. To 18 budynków, w tym 9 małych i 8 dużych obiektów mieszkalnych, a także jeden mieszalno-usługowy z lokalami usługowymi oraz mieszkaniami.

Longinówka - dawny ośrodek wypoczynkowy

Ikoniczna lokalizacja, popularna destynacja letnich wypraw spragnionych relaksu nad wodą brodniczan i teren dawnego ośrodka wypoczynkowego, który swoją potoczną nazwę zawdzięczał imieniu Longina Kiełbasińskiego, nieżyjącego już dziś zastępcy dyrektora Energopolu 6 - firmy, która w latach 80. ub. wieku właśnie pod jego nadzorem prowadziła inwestycje w Brodnicy i okolicach.
Idź do oryginalnego materiału