Od poniedziałku trening fitness w Parku Tysiąclecia

2 godzin temu

Zielonogórzanie ponownie będą mogli ćwiczyć w Parku Tysiąclecia. 29 czerwca wystartuje projekt „Fit wakacje na świeżym powietrzu”.

To darmowa inicjatywa, podczas której każdy z mieszkańców będzie mógł wziąć udział w treningu prowadzonym przez specjalistów.

– Planujemy ćwiczenia oddechowe i relaksacyjne – mówi Joanna Szurowska, trenerka fitness:

Treningi będą odbywały się w poniedziałki i środy. Projekt realizowany jest przez Europe Direct Zielona Góra i dofinansowany ze środków Unii Europejskiej.

Idź do oryginalnego materiału