Zielonogórzanie ponownie będą mogli ćwiczyć w Parku Tysiąclecia. 29 czerwca wystartuje projekt „Fit wakacje na świeżym powietrzu”.
To darmowa inicjatywa, podczas której każdy z mieszkańców będzie mógł wziąć udział w treningu prowadzonym przez specjalistów.
– Planujemy ćwiczenia oddechowe i relaksacyjne – mówi Joanna Szurowska, trenerka fitness:
Treningi będą odbywały się w poniedziałki i środy. Projekt realizowany jest przez Europe Direct Zielona Góra i dofinansowany ze środków Unii Europejskiej.

2 godzin temu















