Odra Opole grała przyzwoicie i zgasła. Tylko remis ze Zniczem Pruszków

3 dni temu

Odra Opole zremisowała ze Zniczem Pruszków 1:1 w zaległym meczu Betclic 1. Ligi. Bramkę dla 'niebiesko-czerwonych' strzelił Edvin Muratović. Wyrównał Dawid Olejarka.

Odra Opole po upokarzającej porażce z krakowską Wisłą, rozpoczęła mecz ze Zniczem Pruszków dość ostrożnie. Najbardziej zagorzali kibice opolskiej Odry w niewybrednych słowach zachęcali 'niebiesko-czerwonych' do ambitnej walki od początku spotkania.Kilka razy prawym skrzydłem próbował 'szarpnąć' Szymon Szkliński, ale jego próby były nieskuteczne.Młodzieżowiec Odry Opole powinien choćby zdobyć bramkę w 22. minucie spotkania, ale bramkarz gości - Piotr Misztal - miał dużo szczęścia przy interwencji po strzale Szklińskiego. Gra Odry wyglądała lepiej, niż w meczu z Wisłą, ale była zbyt wolna. W 31. minucie spotkania minimalna przewaga Odry została udokumentowana. Dobrze w polu karnym zachował się Szkliński, który dostrzegł dobrze ustawionego Edvina Muratovica, a ten pokonał bezradnego Piotra Misztala.Tuż przed końcem pierwszej połowy Odra Opole wyprowadziła groźną kontrę, która mogła zakończyć się…