18-letni pomocnik Gedeon Nongo podpisał kontrakt z Górnikiem Zabrze. Grający na pozycji środkowego pomocnika zawodnik dotychczas reprezentował barwy kongijskiego Otho d'Oyo. Jest reprezentantem seniorskiej kadry Republiki Konga, należąc do podstawowych graczy swojej drużyny narodowej.
Górnik o pozyskaniu Kongijczyka poinformował dzisiaj, jednak piłkarz w Zabrzu trenował już od początku kwietnia. Na co dzień stacjonował w drużynie rezerw Trójkolorowych.
Kongijczyk podpisał kontrakt do 30 czerwca 2029 roku z opcją przedłużenia o kolejnych dwanaście miesięcy.
O tym, iż Nongo będzie zawodnikiem zabrzańskiego klubu informowaliśmy TUTAJ
Źródło: Górnik Zabrze / Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl


















