Olimpia Zambrów wygrywa z drużyną KS Śniadowo

zambrow.org 7 godzin temu

W 13. kolejce IV ligi grupy podlaskiej sezonu 2024/2025 Olimpia Zambrów wygrywa mecz z drużyną KS Śniadowo. Mecz Olimpia Zambrów vs. KS Śniadowo odbył się w sobotę, 19 października na boisku w Zambrowie. W ramach 13. kolejki bieżącego sezonu grupy podlaskiej IV ligi zambrowski zespół wygrał 4:1. Pierwszą bramkę w meczu Olimpia Zambrów vs. KS Śniadowo kibice mogli zobaczyć już w 4. minucie spotkania – piłkarz zambrowskiej drużyny Sebastian Zabłocki otworzył wynik spotkania celnym trafieniem do bramki. W 20. minucie spotkania zawodnik gości Łukasz Świderski strzelił gola wyrównując tym samym wynik spotkania aż do 75. minuty. Wtedy gola strzelił piłkarz Olimpii Zambrów Kacper Piekarski. W 81. minucie meczu Przemysław Jastrzębski zamienia rzut karny na bramkę i dokładnie to samo robi w 89. minucie spotkania, dzięki czemu mecz Olimpia Zambrów vs. KS Śniadowo kończy się wynikiem 4:1. Olimpia Zambrów vs. KS Śniadowo 4:1 (1:1) Olimpia wystąpiła w składzie: Paweł Rutkowski, Damian Jaczewski, Krystian Mantur,