Orlęta pokonały kujawiaka stanin . hat trick jaworskiego

6 dni temu

Piłkarze ŁKS Orlęta Łuków pokonali na własnym boisku Kujawiaka Stanin 6:0 w meczu 9. kolejki bialskiej klasy okręgowej.

Od początku spotkania podopieczni Adriana Świderskiego uzyskali przewagę. W 14 minucie prowadzenie łukowskiej drużynie dał Mateusz Wysokiński. W 38 minucie na 2:0 podwyższył Rafał Jaworski. W drugiej połowie „Jawor” zdobył jeszcze dwa gole w 53 i 60 minucie, czym skompletował hat tricka. Na 5:0 bramkę w 63 minucie zdobył Gabriel Jakimiński, a wynik ustalił Mateusz Wysokiński w 84 minucie.

Orlęta Łuków są liderem klasy okręgowej grupa Biała Podlaska. Kolejne spotkanie ligowe łukowianie rozegrają 6 października na wyjeździe z Orłem Czemierniki. Wcześniej jednak, 2 października zagrają na wyjeździe z KS Drelów w meczu IV rundy Pucharu Polski na szczeblu LZPN Biała Podlaska.