Największą gwiazdą ekipy był Kacper Jastrząbek (U18). Najpierw sięgnął po złoto w skoku wzwyż, pokonując poprzeczkę zawieszoną na wysokości 181 cm. Niespełna dwie godziny później dołożył drugi tytuł mistrzowski, wygrywając skok w dal z wynikiem 6,30
m.Trzeci złoty medal dla MMKS wywalczył Jędrzej Żarski (U20), który okazał się najlepszy w biegu na 110 m przez płotki. Do swojego dorobku dołożył również srebro w skoku wzwyż.Na podium dwukrotnie stawała także Maja Hrabowska (U20), zdobywając srebrne medale w pchnięciu kulą i rzucie dyskiem. Dorobek kędzierzyńsko-kozielskiego klubu uzupełnił Oliwier Świstek (U18), który wywalczył srebro w skoku wzwyż oraz brąz w pchnięciu kulą.