Panie też lubią i potrafią wędkować

1 tydzień temu

Za nami kolejna edycja wędkarskich zmagań pań, które rywalizowały o Puchar Starosty Wolsztyńskiego. Na uroczystym otwarciu zawodów w sobotę (13.06) obecny był starosta Jacek Skrobisz, który już po raz trzeci objął to wydarzenie swoim honorowym patronatem. Główną organizatorką oraz pomysłodawczynią turnieju była Anna Królewicz, która przygotowała zawody przy współpracy z kołem wędkarskim Jazgarz z Kębłowa. Nad przebiegiem rywalizacji czuwał sędzia Zenon Wieczorek. Udział wzięło 15 zawodniczek, które musiały zmierzyć się z bardzo kapryśną aurą, w tym z deszczem i silnym wiatrem. Mimo to panie wykazały się wielką wytrwałością. Zwyciężczynią turnieju została Natalia Pfeiffer, która wywalczyła pierwsze miejsce z imponującym wynikiem 50 kg 87 dkg złowionych ryb (w tym puchar za karpia o wadze 11 kg 99 dkg. Drugą lokatę zajęła Karolina Paszkowska, kończąc zawody z rezultatem 35 kg 58 dkg. Na trzecim stopniu podium stanęła Małgorzata Wieczorek, która wyłowiła 12 kg 71 dkg.

Idź do oryginalnego materiału