Za nami kolejna edycja wędkarskich zmagań pań, które rywalizowały o Puchar Starosty Wolsztyńskiego. Na uroczystym otwarciu zawodów w sobotę (13.06) obecny był starosta Jacek Skrobisz, który już po raz trzeci objął to wydarzenie swoim honorowym patronatem. Główną organizatorką oraz pomysłodawczynią turnieju była Anna Królewicz, która przygotowała zawody przy współpracy z kołem wędkarskim Jazgarz z Kębłowa. Nad przebiegiem rywalizacji czuwał sędzia Zenon Wieczorek. Udział wzięło 15 zawodniczek, które musiały zmierzyć się z bardzo kapryśną aurą, w tym z deszczem i silnym wiatrem. Mimo to panie wykazały się wielką wytrwałością. Zwyciężczynią turnieju została Natalia Pfeiffer, która wywalczyła pierwsze miejsce z imponującym wynikiem 50 kg 87 dkg złowionych ryb (w tym puchar za karpia o wadze 11 kg 99 dkg. Drugą lokatę zajęła Karolina Paszkowska, kończąc zawody z rezultatem 35 kg 58 dkg. Na trzecim stopniu podium stanęła Małgorzata Wieczorek, która wyłowiła 12 kg 71 dkg.
- Strona główna
- Sport lokalny
- Panie też lubią i potrafią wędkować
Powiązane
Międzynarodowa śmietanka na starcie prestiżowych zawodów
1 godzina temu
Sporo się będzie działo na boiskach do siatkówki plażowej
1 godzina temu
Stilon rozpoczął testowanie
6 godzin temu
Jest gorąco i będzie gorąco…
6 godzin temu
Odeszła mistrzyni szachowa. Miała raptem 38 lat
7 godzin temu
Nono podpisał z Koroną nowy kontrakt
8 godzin temu
Plan przygotowań w sezonu
8 godzin temu
Polecane
Imponujący występ Holendra. Ustanowił kilka rekordów
59 minut temu
MŚ. Zwycięski remis w meczu Japonia - Szwecja
1 godzina temu
Dramat na mundialu. Nie był w stanie sam zejść
1 godzina temu

1 tydzień temu














