W miniony weekend w Szczytnej odbył się drugi Szczytnik Climbing Festival, wydarzenie promujące wspinaczkę, aktywny styl życia oraz walory turystyczne regionu. Dodatkową atrakcją był piknik integracyjny “Gmina na Szczyt”, który przyciągnął mieszkańców i gości w różnym wieku.