Piłka nożna 5. liga. Emocje do ostatnich sekund

podhaleregion.pl 1 miesiąc temu

Dużych emocji dostarczyło spotkanie 3. kolejki rozgrywek 5 ligi w Jordanowie, gdzie gospodarze rzutem na taśmę pokonali 2:1 drużynę LKS Szaflary.

Na gole w tym meczu czekaliśmy do ostatniego jego kwadransa. W 84. minucie to goście wyszli na prowadzenie, po rzucie rożnym akcję skutecznie „zamknął” Bryjak. Na odpowiedź Jordana czekaliśmy ledwie 2. minuty. Gancarczyk wykazał się przytomnością umysłu i z bliska pokonał Żuka. Kiedy wydawało się iż mecz zakończy się podziałem punktów, w 3. minucie doliczonego czasu gry Radoń posłał centre w pole karne Szaflar, a tam Hanusiak głową trafił do bramki, po czym utonął w objęciach kolegów!

Jordan Jordanów – LKS Szaflary 2:1 (0:0)

0:1 Bryjak 84, 1:1 Gancarczyk 86, 2:1 Hanusiak 90+3 głową

Jordan: Teper – Sieg, Tyrpa (63 Jędrocha), Moskalski (85 Macioł), J. Bachul, P. Bachul, Dziadkowiec, Wróbel (10 K. Wójciak), Hanusiak, Porębski (76 Radoń), Gancarczyk

Szaflary: Żuk – Krupa, Skubisz, Maciasz, Kantor, Hreśka, Ł. Wójciak (90+2 Kacica), Łojas (55 Kasperek), Furczon, Wojtanek, Stanczak (55 Bryjak)